REKLAMA
REKLAMA

Kaka popiera Tite w roli selekcjonera

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: FourFourTwo  |  18.07.2018 11:25
Kaka popiera Tite w roli selekcjonera

Tite  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Mimo tego, że Brazylia zakończyła udział w mistrzostwach świata w Rosji w 1/4 finału, to ostatecznie posadę selekcjonera Canarinhos utrzymał Tite. Na ten temat wypowiedział się Kaka, który przekonywał, że to dobry ruch władz Brazylijskiej Federacji Piłkarskiej.

- Nie zawsze jest taka możliwość, aby Brazylia dotarła do finału - mówił były reprezentant Brazylii cytowany przez FourFourTwo.

- W każdym razie ja lubię spoglądać na pozytywy. Moim zdaniem Brazylia zaliczyła bardzo dobry turniej, a odpadła po świetnym spotkaniu z Belgią - kontynuował Kaka.

- W tym meczu poziom techniczny zawodników obu drużyn był na bardzo wysokim poziomie. To samo tyczy się taktyki preferowanej przez trenerów obu ekip - dodał.

- O wyniku spotkania nierzadko decyduje przypadek. Trzeba pamiętać, że Thiago Silva trafił piłką w poprzeczkę, a po jednej z sytuacji Vincent Kompany wybił piłkę praktycznie z linii bramkowej po uderzeniu Fernandinho - mówił Brazylijczyk.

- Brazylia oczywiście miała wady, ale jestem pewny, że Tite sprawi, że wszelkie niedociągnięcia ulegną poprawie do mundialu w 2022 roku - skwitował.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco