REKLAMA
REKLAMA

Tabarez: Nie ma żadnego usprawiedliwienia

dodał: Kamil Krusiński  |  źródło: BeIN Sports  |  30.06.2019 09:34
Tabarez: Nie ma żadnego usprawiedliwienia

Oscar Tabarez  |  fot. Alexey Malgavko / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Wczoraj, po niespodziewanej porażce z Peru po serii rzutów karnych, z Copa America pożegnali się reprezentanci Urugwaju. W pomeczowym wywiadzie, selekcjoner Celestes, Oscar Tabarez, stwierdził, że nie ma żadnego usprawiedliwienia tego wyniku.

- Jesteśmy rozczarowani wynikiem, ale musimy go zaakceptować. Nie ma żadnego usprawiedliwienia - rozpoczął Tabarez.

- Nie przyszedłem tu niczego wyjaśniać. Nie mogliśmy dziś wygrać, błędnie oceniliśmy przeciwnika, który przygotował plan i w pełni go zrealizował - kontynuował 72-latek.

- Zawiedliśmy w jednym aspekcie, w spalonych. Daliśmy się złapać siedmiokrotnie, z czego trzy razy sytuacje kończyły się strzeleniem gola. Spróbujemy wyciągnąć z tej porażki odpowiednie wnioski i wskoczyć na jeszcze wyższy poziom - zakończył były szkoleniowiec m.in. Boca Juniors.

Urugwaj pożegnał się z marzeniami o triumfie w Copa America po przegranym konkursie jedenastek przeciwko Peru - jedyne pudło zaliczył Luis Suarez. Wcześniej, w regulaminowym czasie gry, Celestes trzykrotnie posyłali piłkę do bramki strzeżonej przez Gallese, ale za każdym razem arbiter odgwizdywał spalonego. Peru w półfinale zmierzy się z broniącym tytułu Chile.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mlecz19 | 30.06.2019 13:16

Konkretny uczciwy fachowiec

megabets | 30.06.2019 14:19

https://profesjonalnedoradztwotyper skie.blogspot.com/ - Kupony z kursami po 100 które wchodzą, polecam sam korzystammundial.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy