REKLAMA
REKLAMA

Seedorf: Punkt nas satysfakcjonuje

dodał: Kamil Krusiński  |  źródło: The Guardian  |  30.06.2019 11:22
Seedorf: Punkt nas satysfakcjonuje

Puchar Narodów Afryki 2019

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Legenda m.in. Milanu i obecny selekcjoner reprezentacji Kamerunu jest zadowolony z faktu wywalczenia przez jego podopiecznych punktu w drugim spotkaniu fazy grupowej przeciwko Ghanie. Holender zaznacza jednak, że rozumie niezadowolenie fanów.

- Być może z perspektywy widza nie wyglądało to zbyt dobrze, ale jako trener mogę stwierdzić, że widziałem dwa dobrze zorganizowane zespoły, które miały swoje okazje by sięgnąć po komplet punktów - zaznaczył Seedorf

- Nigdy nie rozpoczynamy spotkania z myślą o remisie, zawsze chcemy wygrywać. Dziś jestem jednak zadowolony z punktu - dodał czterokrotny triumfator Ligi Mistrzów.

Po dwóch kolejkach Nieposkromione Lwy mają w dorobku cztery punkty i zajmują pierwsze miejsce w grupie. Za ich plecami znajdują się Benin (2), Ghana (2) oraz Gwinea Bissau. Kameruńczycy awans do 1/8 finału będą chcieli przypieczętować we wtorek, gdy w ostatniej kolejce podejmą Benin.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

megabets | 30.06.2019 14:19

https://profesjonalnedoradztwotyper skie.blogspot.com/ - Kupony z kursami po 100 które wchodzą, polecam sam korzystammundial.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy