REKLAMA
REKLAMA

Pół miliona złotych do wygrania w STS!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  06.11.2019 10:17
Pół miliona złotych do wygrania w STS!

Peter Schmeichel został ambasadorem marki STS

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
500 000 złotych do wygrania, a także ponad 7000 nagród w loterii – to najnowsza propozycja legalnego bukmachera STS. "Dobrze wiesz, możesz obstawiać" – prezentujemy warunki oferty.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminCo trzeba zrobić, aby wziąć udział w tej promocji? Przede wszystkim należy zarejestrować konto w STS, a następnie po zalogowaniu się na nie, wyrazić chęć udziału w loterii, zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność (22 złote, 33 złote itd.).


Przejdź na stronę STS


Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Każdy wygrany kupon zawarty za dokładną stawkę w wysokości 11 złotych uprawnia uczestnika do otrzymania 1 losu w loterii. Uczestnik, który zawarł zakład za wielokrotność stawki 11 złotych (np. 33 złote) jest uprawniony do otrzymania takiej ilości losów, która odpowiada wielokrotności ww. stawki.

Loteria STS trwa od 6 listopada do 22 grudnia do godziny 23:59. Losowanie nagrody głównej odbędzie się w dniu 27 grudnia.
Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy