REKLAMA
REKLAMA

Zakład bez ryzyka 230 zł w STS z kodem GOAL!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  17.02.2020 12:14
Zakład bez ryzyka 230 zł w STS z kodem GOAL!

STS

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Już w tym tygodniu ponowie czekają nas emocje związane z europejskimi pucharami. Rozpoczyna się bowiem faza pucharowa Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował atrakcyjną ofertę dla naszych Czytelników w postaci zakładu bez ryzyka 230 zł!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminCo trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty? Należy w dniach 17-21 lutego zarejestrować konto w STS podając w polu kod promocyjny kod GOAL. To tyle! Po wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu (17-21 lutego) praktycznie niczym nie ryzykujesz. Jeżeli kupon będzie wygrany, pieniądze będą Twoje. Jeżeli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot do 230 zł na konto depozytowe!


Przejdź na stronę STS


Uwaga! Tylko podając kod GOAL podczas rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka na kwotę 230 zł! Standardowa oferta to zakład bez ryzyka do 200 zł. Promocja "zakład bez ryzyka 230 zł" obowiązuje tylko do końca piątku 21 lutego.

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 230 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł, o którym przeczytasz w przygotowanej przez nas recenzji bukmachera STS.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy